Poraďte se s odborníkem

Užívají se 1x denně 2 tablety, děti od 12 let 1 tabletu denně. Tablety lze užívat kdykoliv během dne, nejlépe s jídlem nebo po jídle a zapít dostatečným množstvím tekutiny. Možné je také užívat 2x denně 1 tabletu.

Z podstaty látek obsažených v GS Condro® vyplývá, že příznivé působení se může projevit pouze při pravidelném dlouhodobém užívání, proto je velmi důležité užívat GS Condro® alespoň 2 měsíce. Tuto dvouměsíční kúru opakujte 3x. Pro maximální účinek je vhodné užívat přípravek trvale, zejména pokud jsou vaše klouby silně namáhány.

Abychom vám dopřáli skutečně silný přípravek, mají tablety GS Condro® větší velikost kvůli vysokému obsahu látek. A aby se lépe polykaly, upravili jsme speciálně jejich tvar a povrch. Pokud by se vám i přesto tableta nepolykala snadno, doporučujeme jí rozpůlit nebo rozdrtit a zamíchat do jídla.

Doporučujeme tablety užít spolu s jídlem či po jídle a poté zapít dostatečným množstvím vody či jiného nápoje.

Ano, GS Condro je možné užívat spolu s léky ovlivňujícími krevní srážlivost, včetně warfarinu. Pravidelná kontrola krevní srážlivosti u pacientů, kteří tyto léky užívají, je samozřejmě nutná bez ohledu na to, zda současně užívají další léky či doplňky stravy. Informujte svého lékaře o tom, že užíváte GS Condro.

Zeptejte se odborníka na to, co vás zajímá nebo trápí. Odpověď vám zašleme e-mailem. Bude-li váš dotaz zajímavý i pro ostatní, anonymně ho zveřejníme na těchto stránkách. Na otázky, které nám zašlete, odpovídá MUDr. Karel Metyš, MBA, Medical Advisor, Green-Swan Pharmaceuticals CR, a.s.

fotka-KAREL-podpis