okno

GS Condro Diamant

Vítejte v diamantové generaci GS Condro®
a dopřejte svým kloubům dvojnásobnou sílu!
Lék k vnitřnímu užití Doplňek stravy

Zvětšit písmo

A A A
Úvod » Soutěže a akce » Akce 20 tablet zdarma

Jak získám 20 tbl. zdarma?

Stačí koupit 2 balení GS Condro® nové generace 60 tbl. a vystřihnout čárové kódy ze dvou krabiček GS Condro ® nové generace 60 tbl. Zároveň odstřihněte odpovědní kupon, který naleznete na zadní straně příbalového letáku balení GS Condro® nové generace 60 tablet. Vyplňte ho a spolu s dvěma čárovými kódy zašlete na adresu:

Green-Swan Pharmaceuticals CR, a.s., Pod Višnovkou 27/1662, 140 00 Praha 4

Každý, kdo pošle tento lístek vyplněný na adresu společnosti Green-Swan Pharmaceuticals CR, a.s., získává ZDARMA 20 tablet doplňku stravy GS Condro® nové generace, které mu budou zaslány na jeho kontaktní adresu vyplněnou na odpovědním kuponu.

Společnost Green-Swan Pharmaceuticals CR, a.s. si vyhrazuje právo na odeslání odměny 20 tablet do 30 dnů od doručení odpovědního kuponu.

Odesláním tohoto lístku dáváte souhlas se zařazením do databáze společnosti Green-Swan Pharmaceuticals CR, a. s., a s využitím těchto údajů pro marketingové účely, a to po dobu od přijetí tohoto lístku ke zpracování až do písemného odvolání souhlasu nebo vyslovení nesouhlasu se zpracováním těchto údajů. Poskytnuté osobní údaje zabezpečíme před zneužitím a použijeme je pouze k účelu provádění svých marketingových akcí.


Webdesign Estetica s.r.o.
Copyright 2018 Green-Swan Pharmaceuticals CR, a. s. logo GS