okno

GS Condro Diamant

Vítejte v diamantové generaci GS Condro®
a dopřejte svým kloubům dvojnásobnou sílu!
Lék k vnitřnímu užití Doplňek stravy

Co je GS Condro DIAMANT®

GS Condro DIAMANT® je novinka v řadě osvědčených kloubních produktů GS Condro. Poprvé je GS Condro obohaceno o revoluční komplex DIAMANT FORTESCIN® – komplex pro péči o kloubní i pojivový aparát.

Co nového přináší?

Kloubní přípravek GS Condro DIAMANT® obsahuje glukosamin sulfát Clini-Q®. Poprvé obsahuje revoluční komplex DIAMANT FORTESCIN® pro kloubní pouzdra, vazy a šlachy.

Co je glukosamin sulfát v kvalitě Clini-Q®?

Základem všech kloubních přípravků GS Condro je glukosamin sulfát – základní stavební molekula tzv. proteoglykanů. Je také důležitou součástí kloubního mazu.

V přípravku GS Condro DIAMANT® je obsažena v denní dávce 1600 mg čistého glukosamin sulfátu v garantované kvalitě Clini-Q®. Originální kvalita Clini-Q® je zárukou správného a vždy stejného obsahu čistého glukosamin sulfátu v denní dávce.

Novinka GS Condro DIAMANT® obsahuje poprvé revoluční komplex FORTESCIN® pro správnou výživu chrupavek, menisků, kloubních vazů a šlach.

Revoluční komplex DIAMANT FORTESCIN® obsahuje aescin pro správné krevní zásobení kloubního pouzdra, vazů a šlach; k podpoře mikrocirkulace tkání a vitamin C pro správnou tvorbu kolagenní sítě chrupavek a menisků.


Webdesign Estetica s.r.o.
Copyright 2018 Green-Swan Pharmaceuticals CR, a. s. logo GS