okno

GS Condro Diamant

Vítejte v diamantové generaci GS Condro®
a dopřejte svým kloubům dvojnásobnou sílu!
Lék k vnitřnímu užití Doplňek stravy

GS Condro DIAMANT®

Od kolika let se může užívat GS Condro DIAMANT® ?

Tato věková hranice je 12 let.

Proč GS Condro DIAMANT® obsahuje vitamin C?

Vitamin C je důležitý pro správnou tvorbu kolagenu v organismu. Podporuje tvorbu plnohodnotného kolagenu, jehož vlákna pak mají správnou, dostatečně pevnou strukturu.

Jaké jsou výhody GS Condro DIAMANT® ?

GS Condro DIAMANT® obsahuje glukosamin sulfát v jedinečné kvalitě Clini-Q®. Zajišťuje tím originální kvalitu a správné množství látky v každé tabletě a její maximální čistotu. Dále obsahuje revoluční komplex DIAMANT FORTESCIN®. Kombinace látky Aescin (extrakt Aesculus hippocastanum), která přispívá ke správnému krevnímu zásobení kloubního pouzdra a vitaminu C, který důležitý pro správnou tvorbu pevné kolagenní sítě vazů, šlach, chrupavek a menisků.

A proč zrovna FORTESCIN®?

FORTESCIN® je kombinace aescinu a vitaminu C. Aescin napomáhá ke správnému krevnímu zásobení kloubního pouzdra, vazů a šlach; podporuje mikrocirkulaci tkání. Vitamin C přispívá ke správné tvorbě kolagenní sítě chrupavek a menisků.

Proč je GS Condro DIAMANT® doporučené i pro sportovce?

GS Condro DIAMANT® je pro všechny, kteří potřebují pečovat o klouby, tedy i pro sportovce. Při sportu bývá kloubní aparát velmi namáhán. GS Condro® nové generace pomáhá udržovat kloubní aparát sportovců plně funkční.

Pro koho není přípravek GS Condro DIAMANT® vhodný?

GS Condro DIAMANT® je doplněk stravy, doplňky stravy musí být bezpečné. Přípravek by neměl být podáván pouze těhotným a kojícím ženám, kde je opatrnost vždy na místě a dětem do 12 let.

Jaký je rozdíl mezi přípravky GS Condro FORTE a GS Condro DIAMANT?

Oba uvedené přípravky mají společnou hlavní složku – glukosamin sulfát.

Tablety přípravku GS Condro DIAMANT obsahují oproti přípravku GS Condro FORTE navíc látku aescin, tj. výtažek z plodů kaštanu, který podporuje pevnost cévní stěny a prokrvení tkání, včetně kloubů. Nabízí tedy komplexnější péči o klouby.

Je možné užívat GS Condro při léčbě warfarinem?

Přípravky GS Condro FORTE a GS Condro DIAMANT lze užívat s warfarinem. U přípravku GS Condro DIAMANT je vzhledem k obsahu aescinu potřeba větší opatrnost a kontrola ze strany lékaře, protože tato látka může zesilovat účinky léků blokujících krevní srážlivost. Tento účinek se projevuje především v dávkách vyšších, než je obsaženo v přípravku GS Condro DIAMANT.

Nicméně, kontrola krevní srážlivosti je vždy namístě, pokud užíváte warfarin spolu s jakýmkoliv jiným přípravkem.


Webdesign Estetica s.r.o.
Copyright 2018 Green-Swan Pharmaceuticals CR, a. s. logo GS