okno

GS Condro Diamant

Vítejte v diamantové generaci GS Condro®
a dopřejte svým kloubům dvojnásobnou sílu!
Lék k vnitřnímu užití Doplňek stravy

Zvětšit písmo

A A A
Úvod » Už nejsem nejmladší

Už nejsem nejmladší

Nikdo z nás nemládne a všichni svůj věk tu a tam na svém těle pocítíme a to nejen v kloubech. Každodenní aktivity už nejdou tak zlehka a některé nás můžou potrápit – tak třeba chůze do schodů nebo vstávání z křesla.

Co můžete udělat sami?

Kloubům pomohou některá opatření, která souvisejí s naším denním režimem a životosprávou.

  • Vyberte si vhodnou pohybovou aktivitu. Pro ochranu kloubů je vhodné: šlapání na rotopedu nebo stacionárním kole, cviky s gumovými pásy (terabandy), cvičení na rehabilitačních míčích (tzv. fitballech), pilates, které rovnoměrně posiluje tělo a zlepšuje jeho držení nebo cvičení v teplé vodě.

    Vyzkoušejte velice populární nordic walking. Při něm se spaluje o 20–50 % energie více než při chůzi. Navíc nedochází k zatížení kloubů. Správný pohyb při nordic walkingu vás naučí v různých centrech po celé republice.

    Doporučujeme i plavání. To však není vhodné pro lidi s nadváhou, pro které je účinnější cvičení v teplé vodě.

  • Jezte zdravou a vyváženou stravu, která obsahuje dostatek kvalitních bílkovin, cukrů, dobrých tuků, vitaminů, minerálů a stopových prvků. Přidejte do stravy omega-3 mastné kyseliny, jezte více zeleniny a nevynechávejte ovoce.

  • Užívejte kloubní výživu. Věřte ověřeným přípravkům řady GS Condro. Obsahují glukosamin sulfát v originální kvalitě Clini-Q®. Novinka GS Condro DIAMANT® nabízí poprvé revoluční komplex DIAMANT FORTESCIN® − komplex aescinu a vitaminu C.


Webdesign Estetica s.r.o.
Copyright 2018 Green-Swan Pharmaceuticals CR, a. s. logo GS