okno

GS Condro Diamant

Vítejte v diamantové generaci GS Condro®
a dopřejte svým kloubům dvojnásobnou sílu!
Lék k vnitřnímu užití Doplňek stravy

Zvětšit písmo

A A A
Úvod » Co můžete ovlivnit sami

Co můžete ovlivnit sami

Obecná doporučení při péči o klouby:

 • Udržujte si rozumnou váhu

  Dodržujte správnou životosprávu a dbejte na vyvážený poměr mezi výdejem a příjmem potravy. Pokud máte pár kilogramů navíc, doporučujeme snížit váhu, a tím odlehčit kloubům.

 • Zatěžujte, ale nepřetěžujte

  Pro udržení pohyblivosti kloubů je důležité pravidelné cvičení, které však nesmí nadměrně zatěžovat klouby (např. chůze, plavání, jízda na kole nebo bruslích). Pohybem se Vám více prokrví kloubní pouzdra a chrupavka nebude slábnout. Posílené svaly navíc významně pomáhají funkci kloubů.

  Ušetřete klouby prudkých nárazů! K procházkám či běhu si vyberte místo asfaltu měkké polní a lesní cesty, které nevyvíjejí na Vaše klouby takový tlak. Při výběru sportu mějte na mysli své zdraví a fyzickou kondici.

 • Volte vhodnou obuv

  Nezapomeňte rovněž na správně vybranou obuv. Podrážka musí být dostatečně pružná, aby mohla účinně tlumit nárazy při pohybu.

 • Odpočívejte

  Důležitý je správný poměr mezi odpočinkem a fyzickou zátěží. Doporučuje se více kratších přestávek během dne než jedna dlouhá.

 • Pomozte svým kloubům správnou kloubní výživou

  Věřte ověřeným přípravkům řady GS Condro. Již tradičně v nich najdete glukosamin sulfát v originální kvalitě Clini-Q®, GS Condro DIAMANT® navíc nabízí revoluční komplex DIAMANT FORTESCIN® - komplex aescinu a vitaminu C.

 

Co můžete ovlivnit sami

Webdesign Estetica s.r.o.
Copyright 2018 Green-Swan Pharmaceuticals CR, a. s. logo GS